Firma

Firma Business Consulting powstała w 2006 roku aby pomagać klientom indywidualnym i firmom w wyborze najkorzystniejszych produktów finansowych i rozwiązań dostępnych na polskim rynku .Bazując na naszym doświadczeniu w finansach i bankowości potrafimy wybrać optymalny produkt, oferujemy profesjonalne doradztwo i obsługę klienta.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wypełnij formularz Kontakt z Doradcą, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie. Dodatkowo przygotują i prześlą w formie elektronicznej lub tradycyjnej ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie. Taka usługa nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeśli jednak spełni ona Twoje oczekiwania i będziesz chciał z niej skorzystać my w zamian oferujemy profesjonalną pomoc oraz rzetelne doradztwo.

Business Consulting
AL.KEN 15
02-722 WARSZAWA

Skontaktuj się z doradcą :
tel.722 540 508
lub napisz do Nas: finanse@finansefinanse.pl

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) oświadczam, iż wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych Business Consulting zamieszczonych w formularzu danych osobowych i wykorzystywanie ich przez Business Consulting wyłącznie do celów marketingowych. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o pełnym prawie do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy Business Consulting. Oświadczam także, iż zgodnie z art. 4.1 ustawy z dn. z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji .

FINANSE DLA CIEBIE I FIRMY.