Inwestycje

Popularne powiedzenie głosi, że w życiu liczą się nie tylko pieniądze. Liczy się bowiem także posiadanie nieruchomości, złota, akcji czy obligacji. Majątek osób zamożnych składa się właśnie z wielu takich elementów. Między innymi dlatego jest tak dzielony, aby mógł być nieustannie inwestowany, po to, aby się stale pomnażał.Należy podzielić majątek tak, aby inwestować go w kilka różnych instrumentów finansowych, obarczonych różnym poziomem ryzyka, a tym samym różnym poziomem potencjalnych zysków i strat.

Dobór konkretnych form inwestowania zależy od indywidualnych preferencji osoby inwestującej. Każda z osób musi odpowiedzieć sobie przynajmniej na dwa pytania: jak długi jest horyzont planowanej inwestycji i jaki poziom ryzyka akceptuje?

Bogactwo ofert kierowanych do posiadaczy znaczniejszych majątków sprawiło, że dziś rzadko kto inwestuje swój majątek samodzielnie. Większość ludzi powierza to specjalistom z instytucji finansowych umożliwiających aktywne inwestowanie.

Kontakt z Doradcą:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) oświadczam, iż wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych Business Consulting zamieszczonych w formularzu danych osobowych i wykorzystywanie ich przez Business Consulting wyłącznie do celów marketingowych. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o pełnym prawie do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy Business Consulting. Oświadczam także, iż zgodnie z art. 4.1 ustawy z dn. z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji .

FINANSE DLA CIEBIE I FIRMY.