«
»


Ubezpieczenia majątkowe

Posted by admin on cze 7, 2009

Zawierając umowę ubezpieczenia trzeba pamiętać o kilku sprawach – składka na ubezpieczenie może być o kilkanaście procent niższa, jeśli posiadamy drzwi antywłamaniowe i okna, przez które trudno wejść do mieszkania. Również posiadanie instalacji alarmowej obniży wysokość składki. Co do wysokości ubezpieczenia – sami decydujemy, na ile chcemy ubezpieczyć swój majątek w domu. Jaka jest wartość rzeczy, które teoretycznie mogą stać się łupem złodzieja, a jaka wartość przedmiotów, które mogłyby zostać przez niego zniszczone w czasie rabunku (np. drzwi czy okna).

Poproś doradcę o wyliczenie kosztów polisy we wszystkich dostępnych towarzystwach ubezpieczniowych – wypełnij formularz kontaktowy :

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) oświadczam, iż wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych Business Consulting zamieszczonych w formularzu danych osobowych i wykorzystywanie ich przez Business Consulting wyłącznie do celów marketingowych. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o pełnym prawie do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy Business Consulting. Oświadczam także, iż zgodnie z art. 4.1 ustawy z dn. z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji .

Lub zrób to samodzielnie klikając na baner poniżej :

FINANSE DLA CIEBIE I FIRMY.

Comments are closed.