«
»


Ubezpieczenia

Posted by admin on cze 7, 2009

Ryzyko jest nierozerwalnym elementem życia. Każdego dnia możesz na przykład ulec wypadkowi, spowodować kolizję drogową lub nieumyślnie zalać mieszkanie twojego sąsiada. Nawet gdy będziesz bardzo starał się być przezornym i ostrożnym, to i tak nie będziesz w stanie w pełni wyeliminować ryzyka wystąpienia niespodziewanych zdarzeń losowych. Ich konsekwencje mogą być natomiast bardzo nieprzyjemne, a dodatkowo także bardzo kosztowne dla twojego portfela. Z tego względu warto przejmować się ryzykiem w codziennym życiu, jednak trzeba robić to mądrze.Wykupując odpowiednią polisę ubezpieczeniową możesz istotnie zmniejszyć skutki finansowe wystąpienia takich zdarzeń. Mogą to być na przykład ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla osób indywidualnych (pokrywa koszty rehabilitacji), ubezpieczenie turystyczne (koszty leczenia w szpitalu zagranicą), ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) osób fizycznych w życiu prywatnym oraz ubezpieczenie mieszkań i domów (zalanie wodą mieszkania sąsiada) czy ubezpieczenie autocasco – AC (rozbity samochód). Dzięki wykupionej wcześniej polisie ubezpieczeniowej możesz za stosunkowo niewielką kwotę pieniędzy zyskać komfort psychiczny, że w razie wypadku twój budżet domowy nie zostanie nadszarpnięty.
Pamiętaj, cena polisy jest zazwyczaj dużo niższa od kosztów finansowych, jakie trzeba ponieść, gdy zdarzy ci się jakiś nieszczęśliwy wypadek. Nawet jeżeli wypłata odszkodowania nie zrekompensuje ci wszystkich poniesionych strat, to na pewno w dużym stopniu pokryje koszty, zaś dodatkowa pomoc ubezpieczyciela może okazać się czasem bezcenna.


Kontakt z Doradcą:

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość


Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 ze zm.) oświadczam, iż wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych Business Consulting zamieszczonych w formularzu danych osobowych i wykorzystywanie ich przez Business Consulting wyłącznie do celów marketingowych. Oświadczam, iż zostałem poinformowany o pełnym prawie do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy Business Consulting. Oświadczam także, iż zgodnie z art. 4.1 ustawy z dn. z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji .

FINANSE DLA CIEBIE I FIRMY.

Comments are closed.